Zdravé nohy = krásné nohy

úsměv to řekne za Vás

Domluvte si termín konzultaceTrápí vás zřetelně vystupující žíly a nesjednocená barva kůže na nohou? Varixy, často známé jako křečové žíly, jsou více než jen estetickou nevýhodou. Tyto viditelné, někdy bolestivé žíly na dolních končetinách mohou signalizovat hlubší žilní nedostatečnost. Díky naší péči budou vaše nohy nejen krásné, ale i zdravé.

Chci se objednat

Možnosti léčby v INTER MEDICO

V našich ordinacích a zákrokovém sále poskytujeme klientům a klientkám nejenom estetickou, ale především odbornou lékařskou péči v nadstandardním rozsahu a kvalitě. Díky tomu jsme schopni nabídnout tu nejlepší péči v oblasti žilních a cévních potíží.

Nabízíme personalizovaný plán léčby založený na nejnovějších metodách a technologiích. Po důkladném vyšetření ultrazvukem a konzultaci s našimi lékaři navrhneme řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám – od konzervativní péče po minimálně invazivní zákroky. Všechny zákroky probíhají ambulantně s minimálními dopady na vaše každodenní aktivity.

Našim klientům poskytujeme péči nad rámec péče hrazené zdravotní pojišťovnou. Cena jednorázového vyšetření včetně konzultace k zákroku 4.500 Kč. Kompletní ceník naleznete zde.

Chci se objednat

4 důvody, proč se objednat k nám

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím SMS na +420 225 990 999, e-mailem na recepce@intermedico.cz, nebo vyplněním kontaktního formuláře. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín konzultace.

Napište nám