INTER MEDICO – Vaše soukromá lékařská péče

úsměv to řekne za Vás

Jsme INTER MEDICO, soukromá klinika se zaměřením na interdisciplinární péči, do které spadají drobné obory jako angiologie a proktologie. V našich ordinacích a zákrokových sálech v Praze 2 poskytujeme klientům a klientkám lékařskou péči v nadstandardním rozsahu a kvalitě. Jako první jsme na klinice INTER MEDICO otevřeli ordinace proktologů, pokračovali ordinací angiologů, tedy cévních lékařů, a postupně přibývají další obory. Naši angiologové jsou špičkoví specialisté s letitými zkušenostmi, kteří vždy drží krok s nejnovějším vývojem v oboru. Jsme součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO s.r.o., která má dlouholetou tradici a zahrnuje pod sebou několik specializovaných klinik (Více informací).

Poskytujeme špičkovou privátní péči

Klientům naší kliniky nabízíme nejen vyšetření a základní ošetření u prokotologických, cévních a dalších specialistů v pohodlí moderní soukromé kliniky se špičkovým přístrojovým vybavením, ale i drobné chirurgické zákroky k odstranění konkrétních potíží či estetických vad. Těžištěm péče o klienty je pravidelné sledování zdravotního stavu formou preventivních prohlídek a specilaizovaných vyšetření. Díky tomu je zdravotní stav našich klientů pod kontrolou a v případě obtíží mají jistotu, že se jim včas dostane potřebné lékařské péče.

Všechny ordinace a zákrokové sály na naší klinice jsou vybavené moderními přístroji, které průběžně obnovujeme v souladu s vývojem v jednotlivých oborech. Díky špičkovému vybavení a vysoké profesionalitě našich lékarů i ostatního personálu mají naši klienti zajištěno maximální možné pohodlí během každého vyšetření či zákroku.

Průběžně se vzděláváme

Dbáme na to, aby naši lékaři i ostatní personál byli v kontaktu s vývojem ve svých oborech. Podporujeme lékaře v průběžném vzdělávání, školení, návštěvách oborových konferencí. Z jejich přehledu o nejnovějších vědeckých zjištěních i trendech v léčbě pak benefitují naši klienti. Samozřejmostí je u nás proklientský přístup. Klientům poskytujeme podrobné informace o možnostech léčby, máme dostatek prostoru pro zodpovězení jejich dotazů a obecně děláme vše proto, aby byl klient zapojen do rozhodování ohledně zvolené lékařské péče.

Nenecháme vás čekat

Součástí kvalitní lékařské péče je její rychlá dostupnost. Na klinice INTER MEDICO klademe na dostupnost zvláštní důraz. Díky široké ordinační době každý všední den 7.00-21.00 můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se u nás klienti mohou objednat i online e-mailem nebo přes SMS chat. Před termínem návštěvy pak obdrží ještě SMS s připomínkou. Klientům poskytujeme také online receptový servis.
Návštěva se u nás obejde bez zbytečného čekání, klient jde na řadu přesně v domluveném čase. Naše klinika je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonově ulici v Praze 2, a je pohodlně dostupná MHD i autem. Máme vlastní hlídané parkoviště, které je pro klienty zdarma po dobu ošetření.

Fotogalerie kliniky

Klienty uvítáme v příjemném prostředí recepce a náš personál se po celou dobu návštěvy stará o jejich pohodu. Pokud klient přichází kvůli chirurgickému zákroku, uvítáme i jeho případný doprovod. Po zákroku si u nás mohou klienti před cestou domů v klidu odpočinout.

Napište nám