Miniinvazivní operace křečových žil

úsměv to řekne za Vás

Odstranění varixů neboli křečových žil může mít jak estetické, tak zdravotní důvody. Na klinice INTER MEDICO nabízíme specializovaný program léčby varixů s použitím nejmodernějších postupů a technologií. K odstranění křečových žil používáme v naprosté většině případů laser. Laserová operace varixů je dnes nejrozšířenější metodou v Evropě, protože je cenově dostupná, dostatečně prověřená a podložená mnoha studiemi a přináší optimální výsledky pro klientky a klienty. Naši cévní specialisté mají s miniinvazivními zákroky laserem rozsáhlé zkušenosti a o každého klienta se během zákroku stará perfektně sehraný tým lékaře a sestry.

Jak probíhá operace varixů laserem

Vlastnímu miniinvazivnímu zákroku předchází předoperační vyšetření s anamnézou, analýzou rozsahu varixů, poučením ohledně průběhu zákroku a doporučením vhodných kompresních pomůcek. V den zákroku nejprve pod ultrazvukem speciálním kožním popisovačem naznačíme průběh žíly, kterou čeká zákrok. Na operačním lůžku aplikujeme ve sterilních podmínkách tumescenční roztok, který slouží jako šetrné lokální anestetikum a minimalizuje nepříjemné pocity během zákroku. Do operované žíly pak zavedeme malým vpichem laserové vlákno a spustíme laserový generátor. To v žilách vyvolá jejich stažení, postupné slepení a přeměnu na vazivový pruh.

Během celého zákroku průběžně monitorujeme vaše vitální funkce a staráme se o váš maximální komfort. Po skončení práce s laserem natahujeme kompresní punčochy a po odpočinku v zázemí kliniky můžete odejít domů, ideálně s doprovodem. V následujích dnech, nejpozději šestý den po zákroku, vás pozveme na pooperační kontrolu, abychom mohli zkontrolovat výsledek operace a případně pomoci ještě lepšímu výsledku aplikací sklerotizační látky. Ta v žilách vyvolává sterilní zánět, po němž se stěny žíly slepí a opět promění ve vazivový pruh.

Jsme tu pro vás

Trápí vás křečové žíly a chcete se jich rychle, efektivně a bezpečně zbavit? Objednejte se k našim žilním specialistům ještě dnes. Nepotřebujete k tomu žádné doporučení od lékaře. Na klinice INTER MEDICO máme krátké objednací časy a veškerý chod kliniky je uzpůsoben maximálnímu pohodlí klientů. Objednat se k nám můžete na telefonním čísle +420 225 990 999, přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@intermedico.cz. Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem a máme pro vás i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma.

Napište nám