Proktologie

úsměv to řekne za Vás

Kdy navštívit proktologii


Pokud máte obtíže jako svědění, bolest nebo nepohodlí v oblasti konečníku, neváhejte se objednat k vyšetření. Rychlá reakce může znamenat jednodušší a efektivnější léčbu.

Hemoroidy a jiné problémy nejsou jen estetickou záležitostí - mohou signalizovat vážnější zdravotní stav. Časná diagnostika zlepšuje výsledky léčby a zabraňuje komplikacím.

Proktologie

Chci se objednat

Běžné příznaky vyžadující pozornost

  • Bolest, pálení nebo křeče, zvláště po delším stání nebo sezení
  • Viditelné vystouplé žíly nebo změny barvy kůže kolem konečníku
  • Otékání, ztvrdnutí kůže, nebo svědění v oblasti konečníku
  • Jakékoli rychle se zhoršující příznaky nebo přítomnost krve ve stolici
  • Naše přístupy k léčbě

V INTER MEDICO využíváme nejmodernější technologie pro diagnostiku a léčbu hemoroidů a dalších problémů. Od neinvazivních metod po chirurgické zákroky, vše provádíme s ohledem na vaše pohodlí a diskrétnost.

Co očekávat od vyšetření

Vyšetření je rychlé, málo invazivní a prováděno v soukromí naší kliniky s důrazem na vaše psychické pohodlí. Využíváme jemných technik jako anoskopie nebo rektoskopie s možností odběru tkáně, pokud je to nutné.

4 důvody, proč se objednat k nám

Jsme tu pro vás

Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem, nabízíme krátké objednací termíny a vlastní parkoviště zdarma během vaší návštěvy. Objednat se můžete telefonicky, e-mailem nebo přes náš online formulář.

Našim klientům poskytujeme péči nad rámec péče hrazené zdravotní pojišťovnou. Cena jednorázového vyšetření včetně konzultace k zákroku 2.500 Kč. Kompletní ceník zde.

Napište nám