Žilní a cévní medicína

angiologie a flebologie

úsměv to řekne za Vás

Angiologie a flebologie jsou lékařské obory zabývající se cévním a žilním systémem. Proudění krve v tepnách a žilách má zásadní vliv na správnou funkci všech orgánů. Nedostatečně průchozí či jinak postižené cévy nebo žíly jsou projevem některých velmi rozšířených civilizačních onemocnění. Cévní specialisté na klinice INTER MEDICO jsou připraveni zajistit vám špičkovou péči o cévní i žilní systém v zázemí moderní soukromé kliniky vybavené novými přístroji. Máme krátké objednací časy na vyšetření i zákroky a objednat se k nám můžete i bez doporučení praktického lékaře na telefonním čísle +420 225 990 999, e-mailem na adrese recepce@intermedico.cz nebo přes kontaktní formulář na těchto stránkách.

 

Co řeší cévní a žilní specialista

  • Estetické zákroky nohou
  • Svědění a mravenčení nohou
  • Otoky kotníků
  • Bércové vředy
  • Bolest hrudníku a zrychlený tep
  • Zrychlené dýchání
  • Laserové operace nohou
  • Aortální aneurysma

Kdy navštívit cévního specialsitu

Pravidelnou péči cévního a žilního specialisty potřebují všichni lidé, u kterých se již projevilo některé z kardiovaskulárních rizik. Jde zejména o klienty s trombózami, aterosklerózou či jiným postižením tepen zásobujících mozek, klienty s ischemickou chorobou dolních končetin nebo klienty s aortálními aneurysmaty. Ani lidé s chronickou žilní nedostatečností a jinými žilními problémy by neměli zanedbávat kontroly u cévního lékaře. Návštěvu cévního specialisty doporučujeme i v případě, kdy zatím nemáte na těle zjevný projev typu vystouplých křečových žil, ale máte často pocit těžkých a unavených nohou, těžko se vám vstává po delším sezení nebo se u vás časteji objevují otoky končetin, svalové křeče, zarudnutí podél žil či neidentifikovatelná bolest v dolních končetinách.

Objednat se

Co čekat od vyšetření

Vyšetření je zcela bezbolestné. Nejprve uděláme anamnézu, tedy probereme s vámi vaši zdravotní historii. Ultrazvukem prohlédneme vaše žíly a cévy a zjistíme jejich stav. Odebereme vám vzorek krve, který projde kompletní laboratorní analýzou. Předáme vám informace o tom, jaké návyky dodržovat a jakým rizikovým faktorům se vyhnout, abyste si zachovali cévy v co nejlepším stavu. Pokud přicházíte s konkrétními obtížemi, volíme podle toho další specializovaná vyšetření. Potřebujete-li odstranit křečové žíly nebo metličky, naplánujeme s vámi termín zákroku, který probíhá přímo u nás na klinice v našem zákrokovém sále. Vše rychle, bezbolestně a hned.

Cena konzultace včetně vyšetření 4.500 Kč. Kompletní ceník zde.

Jsme tu pro vás

Máme širokou ordinační dobu a krátké objednací termíny. Objednat se k nám na angiologii můžete hned na telefonním čísle +420 225 990 999 , přes kontaktní formulář či e-mailem. Najdete nás na adrese Wilsonova ulice Praha 2. Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem a máme pro vás i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma. Náš profesionální personál se rád postará u váš komfort během celé návštěvy.

Napište nám