Metličky

konzultace a bezbolestné odstranění

úsměv to řekne za Vás

Vaše nohy budou opět dokonalé

Metličky, metličkové křečové žilky, metličkové varixy nebo mikrovarixy je nejlehčí forma křečových žil. Jsou viditelné pouhým okem a objevují se na noze jako mnohočetné, rozvětvené žilky tmavé barvy nejčastěji v oblasti kolene a na stehnech.

Zbavit se tohoto estetického nedostatku je snadné, nebolestivé a naši specialisté vám s tím rádi pomohou.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS na +420 225 990 999, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín konzultace.

Metličky

Objednat se

Jak vznikají

Metličky vznikají stejně jako křečové žíly tedy pokud je narušena pevnost a pružnost žilní stěny. Jestliže se problém týká velkých žil, vznikají křečové žíly, ale pokud jsou postiženy pouze drovné cévky a vlásečnice, vzniknou metličky. Sice velmi často metličky nedoprovázejí žádné další problémy, ale i tak se u vás může objevit:

  • Pocit těžkých nohou
  • Otoky nohou nebo kotníků
  • Svědění
  • Brnění
  • Pálení nohou

Možnosti léčby v INTER MEDICO

V našich ordinacích a zákrokovém sále poskytujeme klientům a klientkám nejenom estetickou, ale především odbornou lékařkou péči v nadstandardním rozsahu a kvalitě. Díky tomu jsme schopni nabídnout tu nejlepší péči v oblasti žilných a cévních potíží.

Zbavte se nevzhledných žilek a vystouplých křečových žil.

Napište nám