Zákroky

úsměv to řekne za Vás

Možnosti léčby v INTER MEDICO

V našich ordinacích a zákrokovém sále poskytujeme klientům a klientkám nejenom estetickou, ale především odbornou lékařkou péči v nadstandardním rozsahu a kvalitě. Díky tomu jsme schopni nabídnout tu nejlepší péči v oblasti žilných a cévních potíží.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS na +420 225 990 999, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín konzultace.

Objednat se

Laserová miniinvazivní operace křečových žil

Vlastnímu miniinvazivnímu zákroku předchází předoperační vyšetření s anamnézou, analýzou rozsahu křečových žil, poučením ohledně průběhu zákroku a doporučením vhodných kompresních pomůcek. V den zákroku nejprve pod ultrazvukem speciálním kožním popisovačem naznačíme průběh žíly, kterou čeká zákrok. Na operačním lůžku aplikujeme ve sterilních podmínkách tumescenční roztok, který slouží jako šetrné lokální anestetikum a minimalizuje nepříjemné pocity během zákroku. Do operované žíly pak zavedeme malým vpichem laserové vlákno a spustíme laserový generátor. To v žilách vyvolá jejich stažení, postupné slepení a přeměnu na vazivový pruh.

Během celého zákroku průběžně monitorujeme vaše vitální funkce a staráme se o váš maximální komfort. Po skončení práce s laserem natahujeme kompresní punčochy a po odpočinku v zázemí kliniky můžete odejít domů, ideálně s doprovodem. V následujích dnech, nejpozději šestý den po zákroku, vás pozveme na pooperační kontrolu, abychom mohli zkontrolovat výsledek operace a případně pomoci ještě lepšímu výsledku aplikací sklerotizační látky. Ta v žilách vyvolává sterilní zánět, po němž se stěny žíly slepí a opět promění ve vazivový pruh.

Na klinice INTER MEDICO nabízíme specializovaný program léčby křečových žil s použitím nejmodernějších postupů a technologií. K odstranění varixůl používáme v naprosté většině případů laser. Laserová operace křečových žil je dnes nejrozšířenější metodou v Evropě, protože je cenově dostupná, dostatečně prověřená a podložená mnoha studiemi a přináší optimální výsledky pro klientky a klienty. Naši cévní specialisté mají s miniinvazivními zákroky laserem rozsáhlé zkušenosti a o každého klienta se během zákroku stará perfektně sehraný tým lékaře a sestry.

Objednat se

Aplikace sklerotizační látky neboli mikroskleroterapie

Mikroskleroterapie je jednoduchý estetický zákrok určený k odstranění tzv. metličkových křečových žil, tedy mnohačetných tmavých žilek na dolních končetinách. Tyto žilky nejsou vystouplé, ale kvůli své barvě a četnosti jsou viditelné a obvykle působí neesteticky.

Zákrok je záležitostí zhruba dvaceti minut. Během nich aplikujeme pod světlem a lupou do postižených žil sklerotizační látku, tedy tekutinu, která způsobí jejich poškození a přeměnu na vazivový pruh. Tím přestanou být viditelné okem a kůže na dolních končetinách je opět bez estetické vady.

Objednat se

Napište nám