Prevence

úsměv to řekne za Vás

I když by preventivní vyšetření funkce srdce a stavu cévní stěny hlavních tepen a žil mělo být součástí péče o zdraví každého jedince, není tomu tak. Přitom v ČR je úmrtí na infarkt myokardu a mozkovou mrtvici druhou až třetí nejčastější příčinou smrti.

Angiologické preventivní vyšetření kontroluje stav cévního i žilního systému ve vašem tělem a díky dobrému režimu dokážeme účinně předcházet kardiovaskulárním problémům.

Jak probíhá preventivní prohlídka

Vyšetření je zcela bezbolestné. Nejprve uděláme anamnézu, tedy probereme s vámi vaši zdravotní historii. Ultrazvukem prohlédneme vaše žíly a cévy a zjistíme jejich stav. Podle diagnózy dle potřeby odebereme vzorek krve, který projde laboratorní analýzou. Předáme vám informace o tom, jaké návyky dodržovat a jakým rizikovým faktorům se vyhnout, abyste si zachovali cévy v co nejlepším stavu. Pokud přicházíte s konkrétními obtížemi, volíme podle toho další specializovaná vyšetření. Potřebujete-li odstranit křečové žíly nebo metličky, naplánujeme s vámi termín zákroku, který probíhá přímo u nás na klinice v našem zákrokovém sále. Vše rychle, bezbolestně a hned.

3 důvody, proč se objednat na preventivní prohlídku na žilní a cévní co nejdříve

  1. Chráníte tím své zdraví. Preventivní prohlídky jsou tu pro to, abychom se společně ujistili, že je u vás vše v pořádku a abychom včas podchytili případné obtíže. Kornatění tepen, křečové žíly nebo kardiovaskulární rizika patří mezi velice časté civilizační choroby. Při včasném nálezu jim dokážeme předcházet.
  2. Je to bezbolestné. Preventivní prohlídka sestává z rozhovoru s lékařem, ultrazvukového vyšetření a odběru vzorků krve, které projdou kompletní laboratorní analýzou.
  3. Naše klinika INTER MEDICO je velmi blízko centru Prahy, ve Wilsonově ulici na Praze 2 vedle Hlavního nádraží. Dokážeme vás objednat bez zbytečného čekání a bez doporučení praktického lékaře.

Výhody soukromé kliniky INTER MEDICO

Naši cévní a žilní specialisté jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a váš maximální komfort. Všechny naše ordinace jsou moderně zařízené a vybavené špičkovou technikou.

Naše klinika je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonově ulici v Praze 2 vedle Hlavního nádraží, a je pohodlně dostupná MHD, autem i vlakem. Máme vlastní hlídané parkoviště, které je pro klienty zdarma po dobu ošetření.

Máme širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den a krátké objednací termíny. Na svou preventivní prohlídku se můžete objednat i online e-mailem nebo přes SMS chat. Blížící se termín návštěvy vám připomeneme zaslanou SMS zprávou.

Vaše návštěva se obejde bez zbytečného čekání, na řadu půjdete přesně ve smluvený čas. Uvítáme vás v příjemném prostředí recepce, kde se můžete občerstvit, připojit na internet nebo si projít denní tisk. Náš personál je tu proto, aby se po celou dobu vaší návštěvy staral o vaši pohodu.

Objednejte se na preventivní prohlídku ještě dnes

Můžete nám zavolat nebo zaslat SMS na +420 225 990 999, poslat e-mail na recepce@intermedico.cz, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář.

Napište nám