Chirurgie

úsměv to řekne za Vás

Chirurgie se zabývá léčením úrazů a nemocí pomocí operací prováděných rukama a nástroji. My vám v rámci chirurgie nabízíme přednostní termíny operací v moderním prostředí se špičkovými lékaři.

Pro koho je chirurgie určena

Pokud máte diagnostikovaný některý z níže uvedených problémů a hledáte místo, kde ho řešit, nabízíme rychlou pomoc. U nás nemusíte na termín zákroku čekat měsíce. Hned při první návštěvě je možné s naším chirurgem domluvit termín výkonu. Budeme s vámi konzultovat vaše strasti, navrhneme léčbu, pomůžeme vám se všemi předoperačními vyšetřeními, postraráme se o vás během výkonu a zkontrolujeme vás i po samotném zákorku, aby pro vás celá akce byla co nejméně stresující a nepříjemná. V rámci naší péče nabízíme konzultaci s lékařem, kdy se domluvíte na vhodném postupu a léčbě.

Cena jednorázového vyšetření včetně konzultace k zákroku 2.500 Kč. Kompletní ceník zde.

Chci se objednat

Co řešíme v rámci chirurgie

 

 

4 důvody, proč se objednat

Kde probíhají zákroky

Díky našemu modernímu a vybavenému zákrokovému sálu dokážeme malé chirurgické zákroky provést přímo na naší klinice INTER MEDICO v Praze u Hlavního nádraží. Vše řešíme v rámci jednodenní chirurgie, kdy pacient po zákroku se svým doprovodem odchází na rekonvalescenci do klidu a pohodlí domova. Zpátky k nám klient přichází pouze na kontroly.

Velké chirurgické zákroky budeme provádět na našem smluveném pracovišti v Nemocnici Na Františku. Zákrokem vás vždy provede váš ošetřující lékař. Též jsme pro vás domluvili nadstandardní pokoje, abyste se cítili v pohodlí a bezpečí. Pokud nenastanou neočekávané problémy, též vše bude vedeno v rámci jednodenní chirurgie.

Jsme tu pro vás

Máme širokou ordinační dobu a krátké objednací termíny. Objednat se k nám na chirurgii můžete hned na telefonním čísle +420 225 990 999, přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@intermedico.cz. Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem a máme pro vás i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma. Náš profesionální personál se rád postará u váš komfort během celé návštěvy.

Napište nám

MUDr. Jan Flašar

MUDr. Jan Flašar

chirurg a proktolog
Zobrazit další