Chirurgie

úsměv to řekne za Vás

Chirurgie se zabývá léčením úrazů a nemocí pomocí operací prováděných rukama a nástroji. My vám v rámci chirurgie nabízíme přednostní termíny operací v moderním prostředí se špičkovými lékaři.

Pro koho je chirurgie určena

Pokud máte diagnostikovaný některý z níže uvedených problémů a hledáte místo, kde ho řešit, nabízíme rychlou pomoc. U nás nemusíte na termín zákroku čekat měsíce. Hned při první návštěvě je možné s naším chirurgem domluvit termín výkonu. Budeme s vámi konzultovat vaše strasti, navrhneme léčbu, pomůžeme vám se všemi předoperačními vyšetřeními, postraráme se o vás během výkonu a zkontrolujeme vás i po samotném zákroku, aby pro vás celá akce byla co nejméně stresující a nepříjemná. V rámci naší péče nabízíme konzultaci s lékařem, kdy se domluvíte na vhodném postupu a léčbě.

Chci se objednat

Co řešíme v rámci chirurgie

4 důvody, proč se objednat k nám

Kde probíhají zákroky

Díky našemu modernímu a vybavenému zákrokovému sálu dokážeme malé chirurgické zákroky provést přímo na naší klinice INTER MEDICO v Praze u Hlavního nádraží. Vše řešíme v rámci jednodenní chirurgie, kdy pacient po zákroku se svým doprovodem odchází na rekonvalescenci do klidu a pohodlí domova. Zpátky k nám klient přichází pouze na kontroly.

Velké chirurgické zákroky budeme provádět na našem partnerském pracovišti. Zákrokem vás vždy budě provádět váš ošetřující lékař.

Našim klientům poskytujeme péči nad rámec péče hrazené zdravotní pojišťovnou. Cena jednorázového vyšetření včetně konzultace k zákroku 2.500 Kč. Kompletní ceník zde.

Jsme tu pro vás

Máme širokou ordinační dobu a krátké objednací termíny. Objednat se k nám na chirurgii můžete hned na telefonním čísle +420 225 990 999, přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@intermedico.cz. Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem a máme pro vás i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma. Náš profesionální personál se rád postará u váš komfort během celé návštěvy.

Napište nám

Zobrazit další