Chirurgie

úsměv to řekne za Vás

V rámci kliniky INTER MEDICO pro vás otevíráme další lékařský obor - Chirurgie. Ta se zabývá léčením úrazů a nemocí pomocí operací prováděných rukama a nástroji. Lékaři chirurgie se nazývají chirurgové.

Co řešíme v rámci chirurgie

Malé zákroky

Velké zákroky

Kdy hledat chirurgickou pomoc

Na klinice INTER MEDICO nebereme jako podmínku ošetření mít potvrzení od praktického lékaře. Pokud náš klient řeší zdravotní problémy, jsme schopni mu hned nabídnout termín vyšetření. V rámci první návštěvy lékař s vámi probere vaši lékařskou historii a zeptá se na onemocnění v rodině. Poté dle popisu problému provede vyšetření a případné laboratorní testy. Po shromáždění výsledků navrhne řešení diagnostikovaného problému.

Návštěvu u našeho chirurga neodkládejte pokud:

  • Máte bolesti v oblasti břicha nebo třísel
  • Máte podezření, že byste mohli mít problémy s kýlou, žlučníkem nebo chronický zánět slepého střeva
  • Opakují se vám žlučníkové kameny
  • Nahmatali jste si bolestivou i nebolestivou bouli pod kůží
  • Potřebujete odstranit mateřské nebo jiné kožní znaménko
  • Máte poškozené nehtové lůžko a zarůstá vám do něj nehet
  • Cítíte bolesti při vyprazdňování
  • Došlo k poranění análního otvoru
  • A další

O příznacích jednotlivých zákroků se můžete dočíst na samostatných stránkách na našem webu.

Kde probíhají zákroky

Díky našemu modernímu a vybavenému zákrokovému sálu dokážeme malé chirurgické zákroky provést přímo na naší klinice INTER MEDICO v Praze u Hlavního nádraží. Vše řešíme v rámci jednodenní chirurgie, kdy pacient po zákroku se svým doprovodem odchází na rekonvalescenci do klidu a pohodlí domova. Zpátky k nám klient přichází pouze na kontroly.

Velké chirurgické zákroky budeme provádět na našem smluveném pracovišti v Nemocnici Na Františku. Zákrokem vás vždy provede váš ošetřující lékař. Též jsme pro vás domluvili nadstandardní pokoje, abyste se cítili v pohodlí a bezpečí. Pokud nenastanou neočekávané problémy, též vše bude vedeno v rámci jednodenní chirurgie.

Jsme tu pro vás

Máme širokou ordinační dobu a krátké objednací termíny. Objednat se k nám na chirurgii můžete hned na telefonním čísle +420 225 990 999, přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@intermedico.cz. Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem a máme pro vás i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma. Náš profesionální personál se rád postará u váš komfort během celé návštěvy.

Chci se objednat

Napište nám

Zobrazit další