Odstranění hemoroidů laserem

ambulantní zákrok

úsměv to řekne za Vás

Hemoroidy jsou nejrozšířenější problém, který proktologie řeší. Pokud nezabírají klasické metody jako jsou koupele nebo čípky nebo jsou problémy s hemoroidy chronické, je možné podstoupit ambulantní zákrok. Dosud nejrozšířenější metodou byla Barronova ligatura, ale čím dál častěji se k řešení hemoroidů využívá laser.

Objednat se

Jak probíhá zákrok

Laserové ošetření se provádí ambulantně bez potřeby anestezie nebo analgosedace. Samotný zákrok je bezbolestný a trvá zhruba 20 minut. Po zákroku není nutná pracovní neschopnost a klient je schopen se hned vrátit do běžného života.

Výkon probíhá v gynekologické poloze na zádech. Pomocí ultrazvuku jsme schopni lokalizovat a sledovat drobné tepny, které vyživují hemoroid. Tyto tepny uzavřeme pomocí laserového paprsku. Přímo při zákroku ultrazvukem vidíme, zda je tepna zcela uzavřena nebo v ní stále probíhá průtok krve do hemoroidálního uzlu a tím sledovat a kontrolovat úspěšnost zákroku.

Výsledky a rekonvalescence po zákroku

Hemoroidy bez přívodu krve přestanou být vyživovány a sami se do týdne zatáhnou a zahojí. Rekonvalescence je rychlá i díky minimálnímu zásahu do tkáně. Tato metoda má výborné okamžité i dlouhodobé výsledky.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS na +420 225 990 999, poslat e-mail recepce@intermedico.cz, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín konzultace.

Napište nám