Laserová operace křečových žil

miniinvazivní zákrok

úsměv to řekne za Vás

Křečové žíly


Křečové žíly trápí 40-50 % žen a 20-30% mužů. Kromě nevzhledných vinutých struktur na nohách, mohou křečové žíly způsobovat i řadu zdravotních nepříjemností, kvůli kterým klienti často ztrácí zájem o sport a pohyb celkově.

Na klinice INTER MEDICO vám díky laserovému zákroku metodou EVLT dokážeme pomoct tyto problémy vyřešit.

Laserová operace křečových žil

Objednat se

Nejčastější obtíže doprovázející křečové žíly:

 

 • Pocit těžkých nohou
 • Bolest nohou
 • Křeče a mravenčení
 • Otoky kotníků

Můžete nám zavolat, zaslat SMS na +420 225 990 999, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín konzultace.

3 důvody, proč operace laserem na klinice INTER MEDICO

 1. Vaše nohy budou opět krásně – laserová operace metodou EVLT je účinný a nejméně invazivní způsob při odstraňování křečových žil. Úspěšnost je 98% a nezanechává jizvy.
 2. Krátká doba rekonvalescence – ještě v den zákroku můžete odejít z kliniky po vlastních nohách a druhý den se vrátit do pracovního procesu. Klienti cítí úlevu ihned a do 14 dnů se vrací do běžného života.
 3. Snadné objednání, rychlé termíny – na klinice INTER MEDICO můžete již na první návštěvě našeho specialisty naplánovat termín zákroku.

Objednat se

Laserová operace metodou EVLT

Vlastnímu zákroku předchází předoperační vyšetření s anamnézou a analýzou rozsahu křečových žil. V den zákroku nejprve pod ultrazvukem speciálním kožním popisovačem naznačíme průběh žíly, kterou čeká zákrok. Na operačním lůžku aplikujeme ve sterilních podmínkách tumescenční roztok, který slouží jako šetrné lokální anestetikum a minimalizuje nepříjemné pocity během zákroku. Do operované žíly pak zavedeme malým vpichem laserové vlákno a spustíme laserový generátor. To v žilách vyvolá jejich stažení, postupné slepení a přeměnu na vazivový pruh.

Po zákroku

 • Neprodleně po zákroku vám nasadíme kompresní punčochu, kterou si necháte až do další kontroly obvykle 2. den.
 • Po zákroku vás pošleme na 20 min procházku ideálně s vaším doprovodem a zkontrolujeme, zda je vše v pořádku.
 • 2 týdne po zákroku se vyhněte fyzické námaze jako je běh nebo bojové sporty. Naopak velmi doporučujeme přirozený pohyb v podobě procházek.
 • 2 týdny po zákroku se vyhněte bazénům, horkým koupelím, sauně, soláriu, přímému slunečnímu svitu a masážím končetin.
 • Noste kompresní punčochy dle doporučení lékaře.
 • Dostavte se na plánované kontroly.

Cena konzultace před zákrokem je 2.500 Kč. Samotný zákrok je od 20.000 Kč. Více informací naleznete v našem aktuálním ceníku.

Jak se objednat

Samotnému zákroku předchází konzultace a návštěva lékaře, kde má na vás náš specialista dostatek času. Vše s vámi do detailu probere a naplánuje s vámi konkrétní termín zákroku. Objednat se je možné přes naši recepci po telefonu na +420 225 990 999 nebo e-mailem recepce@intermedico.cz. Též je možné objednání pomocí webového kontaktního formuláře viz níže.

Napište nám