Mikroskleroterapie

úsměv to řekne za Vás

Mikroskleroterapie je jednoduchý estetický zákrok určený k odstranění tzv. metličkových varixů, tedy mnohačetných tmavých žilek na dolních končetinách. Tyto žilky nejsou vystouplé, ale kvůli své barvě a četnosti jsou viditelné a obvykle působí neesteticky. Na klinice INTER MEDICO se můžete metličkových varixů zbavit během několika málo desítek minut a můžete se spolehnout, že své nohy svěřujete do rukou zkušených specialistů, kteří mají k dispozici ty nejlepší znalosti a technologie léčby varixů.

Jak probíhá odstranění metličkových varixů

Zákrok je záležitostí zhruba dvaceti minut. Během nich aplikujeme pod světlem a lupou do postižených žil sklerotizační látku, tedy tekutinu, která způsobí jejich poškození a přeměnu na vazivový pruh. Tím přestanou být viditelné okem a kůže na dolních končetinách je opět bez estetické vady.

Zbavte se nevzhledných žilek snadno a rychle

Na klinice INTER MEDICO nenecháváme klienty čekat. Objednat se k nám s metličkovými varixy můžete hned teď na telefonním čísle +420 225 990 999, přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@intermedico.cz. Máme krátké objednací termíny a dbáme na maximální komfort klientů a klientek. Do ordinace jdete vždy v čas, na který jste objednaní. Po zákroku můžete ihned odejít domů, případně si před odchodem chvíli odpočinout v zázemí kliniky.

Napište nám